کانال تلگرام

برای اینکه بتوانید از تمام امکانات لرن سورس بهره مند شوید، نیاز است با قسمت های مختلف آن آشنا شوید. با توجه با اینکه سوالات زیادی در مورد بخش های مختلف از شما کاربران عزیز دریافت کرده ایم، تصمیم گرفتیم قسمتی را به سوالات متداول شما اختصاص دهیم. در این بخش با متداول ترین سوالات کاربران و پاسخ آنها آشنا میشوید.

دوره های سایت لرن سورس به دسته دوره های رایگان، دوره های اعضای ویژه و دوره های نقدی تقسیم بندی میشوند. برای دسترسی به هرکدام از دوره ها باید در سایت عضو شده و برای دوره های ویژه اشتراک تهیه کرده و یا دوره های نقدی را خریداری کنید.


اولین قدم برای ثبت سوال، ورود به ناحیه کاربری است، پس اگر در سایت ثبت نام نکرده اید، باید هرچه سریعتر به عضویت سایت در بیایید. پس از آن در بخش بحث و گفتگو با استفاده از دکمه "ایجاد بحث و گفتگو" میتوانید سوالات خودتان را مطرح کنید. سوالاتی که در این بخش قرار میدهید برای نمایش نیاز به تایید شدن ندارند و بلافاصله در سایت نمایش داده میشوند.


در ویرایشگری که برای این منظور در بخش بحث و گفتگو تعبیه شده است، دکمه ای با نام Insert code snippet وجود دارد که با کلیک بر روی آن میتوانید کدهای خود را با فرمتی مناسب در سایت درج کنید.


به منظور قرار دادن تصویر برای حساب کاربری خود میتوانید با ایمیلی که در لرن سورس عضو شده اید در سایت fa.gravatar.com ثبت نام کنید و سپس تصویر خود را آنجا آپلود کنید. پس از آن میبینید که تصویر در لرن سورس هم نمایان میشود.


در لرن سورس از فرمت rar برای فشرده سازی حداکثری فایل ها استفاده میشود، گاها برخی کاربران برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده مشکل دارند. برای رفع این مشکل باید از آخرین نسخه نرم افزار winrar استفاده کنید.