کانال تلگرام
samad mosavi

استفاده از سورس یک سایت دیگه

این گفتگو آخرین بار توسط Mobin Kia بروزرسانی شده است

samad mosavi
- 16 روز پیش

سلام به همه

من میخوام در خدمان سایت خودم یکسری امکانات بزارم که این خدمات رو یه سایت دیگه ارائه میکنه  

اگه وب سرویس داشت که از وبسرویس استفاده میکنم  اگه نبود چیکار کنم

مثلا میخوام خلافی خودرو رو به سایت خودم اضافه کنم  ... یعنی یه input درست کنم که بره اون سایت رو بیاره بالا و دیتای منو بهش بده و ... و در نهایت جواب رو که به من بنظرم بصورت html میده رو به روش خودم انالیز کنم

 

امیدوارم تونسته باشم منظورم برسونم

امیر حسین نصر

امیر حسین نصر

16 روز پیش

سلام. همانطور که خودتون گفتید سایت مورد نظر باید وب سرویس داشته باشه یعنی خودش لینکی رو در اختیار شما قرار بده که با اون لینک بتونید از داده های مورد نظرش در سایتتون استفاده کنید. در غیر این صورت شما نمیتونید کاری کنید.

اگر این طوری بود هر کسی میتونست از داده های  دیگران به نفع خودش در سایتش استفاده کنه. خب مثلا من سایتی میزدم و به جای زحمت تولید محتوا، محتوای سایت رقیب رو  میگرفتم و در سایتم شیک و مجلسی نشون میدادم. خلافی خودرو هم همینه. به نظرم تنها کاری که متونید انجام بدید این هست که از iframe استفاده کنید.

اگر چه چندان جذاب نمیشه ولی میتونید تنها قسمت مورد نظرتون در سایت مقصد رو در iframe به کاربر نشون بدید..

samad mosavi

samad mosavi

16 روز پیش

ممنون از پاسختون 

منم همچین فکری میکردم ولی از وقتی که این آپ های اندروید رو دیدم یکم منو گیج کرد ... وبسایت راهوار الان وب سرویس نداره ولی این اپ ها دارن ازش استفاده میکنن حتی خروجی این ها خیلی شیک تر از خود سایت 

بازم ممنون میشم اگه کسی در این زمینه تجربه ای داره اینجا بنویسه

Mobin Kia

Mobin Kia

15 روز پیش

سلام این رو من هم بلد نبودم اما اگر php کار باشی میتونی بری به https://clicksite.org/tutorial/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4_%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA_%D8%A7%D8%B2_%DB%8C%DA%A9_%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA_%D8%A8%D9%87_%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA_%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1/15 توی این لینک یه دورست من این دوره رو خریدم و خیلی ازش راضی بودم و با اون یه وبسایت صرافی درست کردم.

برای ثبت پاسخ باید وارد سایت شوید