کانال تلگرام
حسین عباسپور

سایت ساز های wix وغیره

این گفتگو آخرین بار توسط farhad bagheri بروزرسانی شده است

حسین عباسپور
- 18 روز پیش

با توجه به اینکه امروزه سایت سازهای مختلف نظیر  wixو غیره به راحتی در دسترس می باشد امکان ساخت و ایجاد وب سایت خیلی خیلی ساده تر از قبل شده است و این امکان سبب صرفه جویی در زمان و هزینه شده است لطفا نظر خود را در مورد این سایت سازها اعلام فرمایید.با تشکر

حمید رضا ملکی

حمید رضا ملکی

17 روز پیش

سلام. من استفاده از این نوع سایت سایزها را رد نمیکنم. سیتستم های مدیریت محتوای زیادی مثل وردپرس و جوملا هم هستند که تقریبا بسیاری از سایت هایی که در اینترنت موجود هست و حالت وبلاگی داره با اون ها نوشته شده است. اما یه نکته با با وجود تمام اینها چرا شرکت ها هنوز برنامه نویس و طراح وب استخدام میکنند.. چون بسیاری از شرکت ها باید پاسخ گوی مشتریان باشند.

مشتری هر لحظه چیزی میخواد . امکانی میخواد. در نتیجه اگر شما سایت را از صفر نوشته باشی هم سبک تره (چون بسیاری از این سایت ساز ها به دلیل عمومی بودنشان پر از امکاناتی هستند که لزوما به درد شما نمیخورند) و راحت تر میتونید امکانی را اضافه کنید.

در یک سایت ساز کدها را شما ننوشتید، حالا فکر کنید مشکلی در بروزرسانی به وجود بیاد و یا خطایی رخ بده. حالا باید چیکار کرد؟ یا باید دانش برنامه نویسی داشته باشید(که خوب اگر قرار به این بود که میرفتیم خودمون برنامه نویسی یاد میگرفتیم) که بتونید سورسش را باز کنید و اون را رفع کنید و یا از کسی کمک بگیرید.

در کل برای سایت ها وبلاگی با امکانات مشخص این سایت ساز ها بسیار مفید اند و وقت کمتری ازتون میگیرند ولی بسیاری از چیزها دست شما نیست.

از طرفی شما وقتی شروع به یادگیری برنامه نویسی و طراحی سایت از صفر گرفتی.. بعد از مدتی یه CMS برای خود مینویسی و بسیاری از کارها را خودت از قبل پیاده سازی کردی و برای پروژه های دیگه استفاده میکنی.

موفق باشید.

farhad bagheri

farhad bagheri

17 روز پیش

سلام ،  درسته الان این سایت ساز ها خیلی خوب  مثل وردپرس .  با اینکه  همه میتونن به راحتی سایت داشته باشن   اما 90%  این آدما دلشون میخواد  طرح شخصی خودشون رو داشته باشن  ‌. پس درامد توی اینها خیلی خوبه

برای ثبت پاسخ باید وارد سایت شوید