کانال تلگرام

درباره ی لرن سورس

لرن سورس از سال 1396 فعالیت خود را درباره آموزش برنامه نویسی و طراحی وب سایت شروع کرده است. با توجه به اینکه در وب فارسی کمتر میتوان وبسایتی را یافت که آموزش برنامه نویسی و وب را به صورت دوره محور منتشر کند و اکثر سایت ها مطالبشان را به صورت پراکنده منتشر میکنند ، تصمیم گرفتیم وبسایتی طراحی کنیم که این نیاز را برطرف کند.

از این رو لرن سورس را با الگو گیری از نمونه های خارجی طوری طراحی کردیم که دسترسی به مطالب آن به سادگی چند کلیک باشد. ما با تمام توان کار کردیم تا لرن سورس متولد شد و با تمام توان برای رشد آن تلاش خواهیم کرد. لرن سورس یک پلتفرم شاخص و متفاوت در زمینه یادگیری و آموزش بوده و به شما کمک میکند نیازهای آموزشی خود را در زمینه کد نویسی رفع نمایید.

به یک متخصص تبدیل شوید

اگر شما فرصت کافی برای رفتن به سرکلاس و یادگیری مطالب را به صورت حضوری ندارید و قصد دارید از آموزش های آنلاین استفاده کنید، لرن سورس بهترین گزینه برای شما خواهد بود.فقط کافی است در لرن سورس ثبت نام کرده و از آموزش های آنلاین رایگان ما استفاده کنید.

تخصص چیزی است که هرکسی به دنبال آن است. برای متخصص شدن در یک حوزه نیاز است مطالب را گام به گام فرا بگیرید. لرن سورس با فراهم آوردن آموزش های گام به گام و در سطوح مختلف این نیاز کاربران را رفع کرده است. قطعا دوره هایی که در لرن سورس قرار داده میشود از هر لحاظ ارزیابی میشوند تا بتوانند به بهترین شکل شما را در راه یادگیری کمک کنند..

ورود به بازار کار

بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر برای ورود به بازار کار پر رقابت امروز نیاز دارند مهارت های خود را افزایش دهند. لرن سورس با فراهم آوردن آموزش های مختلف در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت این امکان را فراهم آورده است که دانشجویان عزیز با کمترین هزینه مهارت مورد نظر خود را فرا بگیرند.

چرا لرن سورس

چندین سال کار و تلاش در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت تجربه ی ارزشمندی را در اختیار ما قرار داده است که میتواند به افراد زیادی که به این حوزه علاقه مندند کمک کند.

از ویژگی های دوره های آنلاین لرن سورس :

  • مدرسین مجرب و کار بلد در حوزه آموزش
  • پشتیبانی فنی و علمی توسط اساتید
  • مشاهده سرفصل های آموزشی
  • پروژه محور بودن آموزش ها برای یادگیری بهتر

تماس با لرن سورس

برای اطلاع رسانی بهتر و سریع تر دوره ها و مطالب ، لرن سورس از شبکه های اجتماعی گوناگونی استفاده میکند. برای ارتباط با ما میتوانید از هرکدام از روش های زیر استفاده کنید :

آی دی تلگرام : learnsource_support@ (پشتیبانی لرن سورس)

ایمیل : admin@learnsource.net

اینستاگرام : https://www.instagram.com/learnsource

کانال تلگرام : https://t.me/learnsources

برای آگاهی از آخرین مطالب ، جلسات و دوره های منتشر شده در سایت، میتوانید به کانال لرن سورس بپیوندید