آموزش AngularJS

مدرس دوره:

این دوره توسط حمید رضا ملکی تالیف شده است.


سطح دوره:

سطح این دوره مقدماتی و پیشرفته است.


پیش نیازها:

پیش نیاز دوره ی آموزش کتاب خانه AngularJS ، آشنایی مقدماتی با CSS ، HTML و JavaScript میباشد :

دوره ی آموزش HTML5 

دوره ی آموزش CSS

دوره ی آموزش JavaScript


مشخصات دوره:

تاریخ انتشار دوره: ۱۳۹۶/۰۷/۰۳
تعداد آموزش ها: در حال تألیف ...


شروع آموزش

AngularJS(آنگولار جی اس) یک فریمورک قدرتمند وب از جنس JavaScript است که به وسیله ی Google و جامعه ی بزرگ توسعه دهندگان و برنامه نویسان حمایت میشود.

این فریمورک (آنگولار جی اس) در ابتدا برای مدیریت نیاز های توسعه ی اپلیکیشن های "singe page" ایجاد شد. و اکنون برای ساخت اپلیکشن هایی با ویژگی پاسخگویی به هنگام استفاده میشود. AngularJS صفت های HTML را گسترش میدهد و به ساخت اپلیکیشن هایی که قابلیت تعامل بیشتری با کاربران داشته باشند کمک میکند.

AngularJS(آنگولار جی اس) قابلیت های زبان HTML را گسترش میدهد و به شما در ساخت اپلیکیشن های قدرتمند در وب کمک میکند. 

ویژگی اصلی AngularJS(آنگولار جی اس)، ایجاد ارتباط پویا میان داده‌های ورودی و خروجی است. به این معنی که به سادگی می‌توانید اطلاعات دریافت شده از کاربر را به صورت خودکار جمع‌آوری ، پردازش و در محل‌های دلخواه نمایش دهید یا به سرور بفرستید.

نمونه مثالی از AngularJS :

<!DOCTYPE html>
<html lang="en-US">
<script src="https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/angularjs/1.6.4/angular.min.js"></script>
<body>

<div ng-app="">
  <p>Name : <input type="text" ng-model="name"></p>
  <h1>Hello {{name}}</h1>
</div>

</body>
</html>

در نمونه مثال بالا کاربر هر مقداری در عنصر input تایپ کند، در پاراگراف پایین تر از آن به صورت لحظه ای نمایش داده میشود :

angular


درباره ی آموزش

آموزش AngularJS(آنگولار جی اس) برای یادگیری کامل و سریع این فریمورک محبوب طراحی شده است و به شما کمک میکند به بهترین نحو ، مطالب مربوطه را فراگیرید.

در ابتدا شما با مفاهیم اساسی و پایه ی این فریمورک آشنا میشوید : modules ، filters ، expressions ، directives و controllers.

و سپس هر چیز دیگری را که نیاز دارید درباره ی AngularJS(آنگولار جی اس) بدانید، خواهید آموخت. برای مثالHttp ، Validation ، Input ، Forms ، DOM ، Events و ...


برای یادگیری AngularJS چه چیزی را باید از قبل بدانیم

قبل از اینکه مطالعه ی آموزش AngularJS(آنگولار جی اس) را شروع کنید، شما باید دانش پایه ای(حداقلی) از موارد زیر را داشته باشید:

  • HTML
  • CSS
  • JavaScript

اگر قصد دارید قبل شروع آموزش  AngularJS(آنگولار جی اس) موارد بالا را مطالعه کنید به صفحه اصلی سایت رجوع کنید. همچنین از قسمت راست همین نوشته ، در قسمت پیشنیاز ها میتوانید به این آموزش ها دسترسی داشته باشید.

مدرس دوره

حمید رضا ملکی

208 مقاله

حمید رضا ملکی هستم فارغ التحصیل رشته ی مهندسی نرم افزار و موسس سایت لرن سورس. از زمان ورود به دانشگاه یادگیری حرفه ای برنامه نویسی را شروع کردم و الان چندین سال است در این زمینه فعالم. همیشه ایده ی داشتن یک سایت دوره محور رو در ذهن داشتم که الان با لرن سورس فکر میکنم تا حدودی به اون ایده نزدیک شده ام.

دیدگاه ها

هنوز دیدگاهی ثبت نشده

برای ارسال دیدگاه لازم است ابتدا وارد سایت شوید